«Welcome to Semenivka» — книга на грант від «Майбутнього Чернігівщини» побачила світ

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Видання, що презентує Семенівщину, нарешті побачило світ. Днями фотокнигу «Welcome to Semenivka» представили її автори Едуард Асмаковський та Михайло Волк.

У ній двома мовами – українською та англійською – з широким використанням фотоматеріалів представлена цікаві і багато для кого ще невідомі факти про Семенівщину, повідомляє Future.cn.ua.

«Для будь-якого автора важливо, щоб його ідея знайшла відгук. Ми вдячні фонду «Майбутнє Чернігівщини» за те, що наш проект помітили та підтримали», — поділився Едуард Асмаковський.

Благодійний фонд «Майбутнє Чернігівщини» надав грант, завдяки котрому була створена та надрукована книга. Автори проекту зазначили, що терміни, в які потрібно було реалізувати проект, дуже дисциплінували і підштовхували до роботи. Книгу вдалося випустити за кілька місяців, хоча ідею її створення виношували кілька років.

До двомовного видання увійшли кілька десятків сучасних та архівних фото – передавали їх з місцевих колекцій, з Києва і навіть Америки. Над текстом працювали професійні філологи, а переклад здійснював носій англійської мови – волонтер «Корпусу Миру» з США Джон Відмар, який раніше працював в Семенівці.

Завдяки кропіткій праці вдалося створити книгу, що максимально адаптована для сприйняття як українським, так й іноземним читачем, що значно збільшує шанси бути прочитаною потенційними туристами чи інвесторами.

DSCN0673

Книгу презентували в Семенівці, ще плануються зустрічі в селах Погорільці та Жадове. Примірники видання будуть передані школам та бібліотекам району, в сільські та міські ради, в найбільші  підприємства та установи району. «Welcome to Semenivka» невдовзі також стане доступною для ознайомлення і в мережі інтернет.

 «Це був хороший проект. Враження залишилися лише найкращі. Ми з моїм колегою Михайлом Волком будемо продовжувати роботу», — зазначив пан Едуард.

Представники благодійного фонду щиро вдячні всім, хто працював над книгою, адже разом ми творимо майбутнє Чернігівщини.

Відео-анонс книги.

DSCN0668

DSCN0621

DSCN0602

DSCN0605

DSCN0607

 

DSCN0646