«Welcome to Semenivka» або «Майбутнє Чернігівщини» відкриває Семенівщину

eduard-asmakovskij

Едуард Асмаковський на презентації проектів в рамках Конкурсу грантів від благодійного фонду «Майбутнє Чернігівщині»

Семенівщина стає ближчою для туристів та інвесторів, при чому, не тільки українських, а й закордонних. А посприяє цьому створення презентаційної фотокниги, яка стане гідною візуальною презентацією краю для іноземних партнерів та потенційних спонсорів.

Досі подібної презентаційної книги в Семенівці не було. Ідея її створення виношувалася вже довгий час, та, як часто буває, свою роль зіграло фінансове питання. Лише восени завдяки Конкурсу проектів від благодійного фонду «Майбутнє Чернігівщини» ідея отримала шанс втілитися в життя. Проект Михайла Вовка та Едуарда Асмаковського виграв грант від благодійного фонду і робота закипіла.

Робота над книгою-2

Фрагмент майбутньої книги

Фотокнига, в якій представлять цікаву і можливо ще невідому інформацію про Семенівщину буде двомовною – англо-українською з широким використанням фотоматеріалів. Фотографії будуть як сучасні, так і архівні. Недавно декілька старих знімків передали з Києва і навіть з далекої Америки. Ще одне рідкісне фото Семенівського вокзалу знаходиться в Севастополі, та поки що отримати його не вдалося – автори книги поїхати до Криму не можуть, а старенький чоловік, у котрого і є ця світлина, самотужки не може відсканувати фото.

Активно ведеться робота над текстами, а допомагають створювати їх професійні філологи. Перекладом на англійську мову займається волонтер зі США – раніше він працював в Семенівці. Важливо, щоб саме носій мови перекладав текст, адже так досягається максимальна точність в сприйнятті написаного, вважає Едуард Асмаковський. Звичайно, потім тексти ще допрацьовує викладач англійської мови.

Работа над книгой

Автори проекту за роботою

Планується, що обсяг книги складатиме не менше 80 сторінок. Кожна з них міститиме фотографію та текст двома мовами – українською та англійськоюРаніше ми зазначали, що презентаційна книга буде максимально доступною для світу, адже її не тільки надрукують двома мовами, а й опублікують в Інтернеті.

Символічним став факт, що благодійний фонд «Майбутнє Чернігівщини» своєю роботою посприяв майбутньому розвитку Семенівщини.

Читайте також схожі публікації

 

Місто на Чернігівщині отримало грант в 5 тисяч євро

Ще один «Крок до зірок» для талановитої дітвори

«Граємо на позитиві» – девіз ансамблю «Мажор»