У Мені запрацювала виборча комісія

2107_03_15_Mena_OTG-e1489850518447

У Менській ОТГ вже працює виборча комісія, яке забезпечуватиме виборчий процес, що завершиться обранням голови та депутатів об’єднаної громади.

Автоматично до складу комісії потрапили 12 чоловік. Вони делеговані політичними партіями, що представлені у Верховній Раді України. Ще шість обрали за допомогою жеребкування. На ці місця претендували десять політичних сил.

Жеребкування проходило наступним чином: в прозорий барабан, в який завантажуються картки з іменами претендентів, випадковим чином обирається необхідна кількість осіб. За словами голови Менської районної територіальної виборчої комісії Володимир Верещака, жеребкування відбулося за Законом і не викликало жодних нарікань.

Тож до комісії потрапили також представники БПП, Опоблоку, Батьківщини, Народного Фронту, Самопомочі та Радикальної партії.

Головою виборчої комісії обрали Галину Новик, заступником – Оксану Осауленко та секретарем – Людмилу Северинову.

«Фахівці підібралися кваліфіковані, особливо керівний склад комісії, я думаю, що все буде проведено згідно з чинним законодавством, у терміни, передбачені законом», — зазначив Володимир Верещака.

Нагадуємо, 30 квітня вперше обиратимуть голів та депутатів з трьох об’єднаних громадах Чернгівщини: Менській міській ОТГ, Козелецькій селищній ОТГ та Комарівській сільській ОТГ.

За матеріалами otg.cn.ua.