У Корюківці визначили переможців конкурсу грантів

img_5884

Вже скоро корюківчани перейматимуть досвід найуспішніших ОСББ України, на околицях міста з’явиться новий дитячий майданчик, а в Холмах впроваджуватимуть освітню програму по утилізації твердих побутових відходів.

Переможців конкурсу грантів від благодійного фонду «Майбутнє Чернігівщини» визначили в Корюківці. Саме вони отримають фінансування від благодійного фонду.

Це наступні проекти:

«Крок у шкільне життя без сміття»;

«Майбутнє дітей у наших руках»;

«Наше житло».

У складі конкурсної комісії, яка й визначила переможців, були як представники благодійного фонду, так і місцевої влади, зокрема:   Безнісько Олександр Григорович, керівник апарату Корюківської РДА, Чернуха Віктор Іванович, заступник голови районної ради, Олійник Світлана, секретар міської ради, Барабаш Андрій, голова Молодіжної ради м. Корюківки, Янченко Олена, начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури Корюківської РДА, Петренко Борис та Федюк Тетяна, представники Благодійного фонду «Майбутнє Чернігівщини».

tetyana-fedyuk

Тетяна Федюк, представник благодійного фонду «Майбутнє Чернігівщини» та член Конкурсної комісії, відзначила важливість підтримки гарних ініціатив громадськості та повідомила, що фонд поставив за мету проведення просвітницької роботи. Навчальні семінари по написанню грантових проектів відбулися в багатьох районах області, в тому числі і в Корюківському. І це вже дало свої плоди.

— Конкурсна комісія з-поміж дев’яти грантових проектів, поданих до регіонального офісу фонду в Корюківці, обрала трьох переможців. І дуже приємно, що автори пропозицій – активні молоді люди, котрі використали, отримані знання, як можливість втілити свої ідеї в життя, сприяти позитивним змінам у власному районі.

oksana-tropman

Оксана Тропман – автор аж трьох освітніх проектів, що були презентовані від імені Холминської громади. Два з них стосувалися екології, а точніше проблеми утилізації пластику та відпрацьованих батарейок. Комісія запропонувала об’єднати їх в один та одноголосно підтримала його. Тож тепер проблему утилізації твердих побутових відходів в Холмах будуть вирішувати просвітницькою роботою з дітьми та дорослими, а також через різні екологічні акції та майстер-класи.

— Проектна робота для мене не нова, раніше я працювала в організаціях, що адмініструють грантову діяльність. І, аналізуючи кількість грантових заявок з різних областей, завжди відмічала невелику їх кількість саме з Чернігівщини. Тому дана ініціатива благодійного фонду «Майбутнє Чернігівщини» є надзвичайно важливою. Ми маємо великий потенціал і його треба розвивати. Впроваджувати нові ініціативи важко, але результат того вартий.

diana-lagodna

Автор ще одного проекту-переможця «Майбутнє дітей в наших руках» Діана Лагодна розповіла, що правильно писати гранти на навчилася семінарі, організованому благодійним фондом. Її дебютний проект виграв грант і тепер своє дозвілля малі мешканці Корюківки вже скоро зможуть проводити на новому дитячому майданчику.

— Проект покликаний розв’язати одну з проблем благоустрою міста та встановити дитячий майданчик в районі вулиць Пушкіна, Першотравнева та Сіверська, де проживає більше двадцяти дітлахів різного віку. Скоро тут з’явиться підвісна гойдалка, гойдалка-балансир, а також турнік та пісочниця. Я дуже рада, що виграла грант від благодійного фонду «Майбутнє Чернігівщини».

denis-ivanina

Після тривалої дискусії більшістю голосів Конкурсна комісія підтримала проект під назвою «Наше житло», що в перспективі допоможе Корюківці стати більш енергоефективним містом. Автор пропозиції Денис Іваніна тепер має багато роботи по втіленню в життя всіх ідей, але дуже радий такому рішенню комісії.

—  Все почалося з навчання, яке провів фонд. Там було багато цікавої та важливої інформації і саме там у мене вперше з’явилася ідея подібного проекту, що згодом була оформлена у відповідну грантову заявку. Сам проект передбачає запозичення досвіду керівників успішних ОСББ в інших містах України та заохочення мешканців багатоквартирних будинків в Корюківці до створення нових об’єднань співвласників. Надіюся, що завдяки цьому наше місто стане більш енергоефективним, а мешканці – активними.

Автори проектів, що не перемогли, зізнаються, що в будь-якому випадку участь в конкурсі для них – це цінний досвід. І далі вони шукатимуть можливості реалізувати свої ідеї, адже вже отримали знання, необхідні для цього.

volodimir-onishhuk

Ми не розчаровуємося, бо невдача – це ще одна сходинка до росту, не обов’язково постійно перемагати, з поразок теж треба робити висновки, — підкреслив Володимир Онищук, учасник конкурсу грантів.

Вітаємо переможців і бажаємо всім учасникам бути наполегливими в досягненні мети, а отриманий досвід дозволить обов’язково втілити свої проекти в життя!

img_5856

 

img_5859img_5842

img_5848

img_5830

 

img_5864

 

 

 

img_5837

 

 

Залиште коментар