У Коропі обладнали спортивно-ігровий майданчик на грант від благодійного фонду

Днями у Коропі встановили дитячий спортивно-ігровий майданчик на грант від благодійного фонду «Майбутнє Чернігівщини» в рамках реалізації проекту «Здорова дитина, щаслива родина – майбутнє країни».

2

Про те, як виникла необхідність такої ініціативи та деталі втілення її у життя порталу Future.cn.ua розповіла автор проекту, жителька Коропу Лариса Ващенко.

«Там, де зараз знаходиться майданчик, раніше було всього дві старі гойдалки. Вони були в дуже занедбаному стані, і дітям було просто небезпечно там гратись. Тому минулого року, коли ми дізнались про семінар з написання грантів від фонду «Майбутнє Чернігівщини», вирішили взяти участь в ньому, а потім — і в самому конкурсі грантів. І нам вдалось перемогти», — розповіла вона.

Ось так місцевість, на якій нещодавно встановили новий ігровий майданчик, виглядала до «грантової» реконструкції:

2 - копия

Тепер на цьому місці стоять гірки для спускання, ігровий будиночок, а також гойдалки для дітей різного віку. Прилеглу до майданчику територію обладнали лавками та обнесли яскравим парканом.

 

До речі, раніше подібний майданчик в Коропі був тільки один — в центрі селища. Через це маленькі коропчани з віддалених районів були вимушені проходити великі відстані, включно з небезпечною проїжджою частиною, щоб дістатись безпечного для ігор місця.

1

Завдяки спільним зусиллям ініціативних жителів Коропщини, фонду «Майбутнє Чернігівщини», грошовому внеску Коропсьої селищної ради, а також ТОВ «Газбудсервіс», яке виготовило обладнання для майданчика за собівартістю,  цю проблему нарешті вирішено. Новий майданчик обладнали у зручному для жителів всіх районів селища місці, а саме — на перетині вулиць Заводської і Шевченка.

«На площадці вже граються діти. Я живу неподалік від неї, тому часто бачу, що туди багато діток приходить, щоб проводити там свій час – і молодші, і старші. Цей майданчик для дітей не тільки дошкільного, а й шкільного віку. Там є де погратись меншим дітям, і є гойдалка для більш дорослих», — зазначає Лариса Ващенко.

3

Для пані Лариси це був перший досвід написання грантового проекту. Вона задоволена результатом своєї роботи, але не планує на цьому зупинятись. Навпаки — налаштована й надалі впроваджувати проекту роботу на Коропщині та створювати нові проекти для її розвитку. Спеціально для цього жінка навіть зареєструвала власну громадську організацію.

Нагадаємо, фінансування від благодійного фонду “Майбутнє Чернігівщини” на Коропщині отримали три проекти. Грантовому конкурсу передував майстер-клас з написання проектних робіт, який відбувся в рамках форуму “Майбутнє Коропщини”.