Жителі Сосниці та Коропа підтримують грантові проекти своїх земляків

5dd3d001468f9fa4cfbbdfc33c003afb

Днями закінчилось голосування на підтримку грантових проектів активних жителів Коропського та Сосницького районів в рамках конкурсу грантів, оголошеного благодійним фондом «Майбутнє Чернігівщини».

Голоси, віддані жителями району своїм улюбленим проектам, будуть враховані під час розгляду пропозицій Конкурсною комісією. Хоча і не стануть вирішальним фактором у визначенні переможців.

Загалом до регіональних відділень фонду в Коропі та Сосниці громадяни подали по вісім проектних заявок. Лише по три з них в кожному районі отримають фінансову підтримку благодійного фонду, тож конкуренція висока.

Отож, найбільшу кількість голосів від коропчан отримали проекти «Здорова дитина, щаслива родина – майбутнє країни» (153 голоси) та «Мова – невичерпне джерело розвитку дитини та найважливіший засіб спілкування» ( 134 голоси). Імпровізоване третє місце між собою ділять проекти  «Герої не вмирають» та «Кінний туризм стежками Коропа». Вони обидва отримали підтримку 98-ми жителів.

sosnicia-top

Жителі Сосницького району віддали перевагу проектам «Чистий дім» (90 голосів), «Мобільні послуги – мобільним громадянам селища» ( 85 голосів), «Наша школа + Осіння канікулярна школа з іноземною мовою спілкування»  (73 голоси).

Раніше ми повідомляли про список усіх поданих на конкурс проектів. Визначені членами комісії переможці отримають фінансову підтримку за рахунок коштів благодійного фонду «Майбутнє Чернігівщини».

 

Залиште коментар