РЕКОРД. Зображення карти України з незвичного матеріалу зафіксували на Чернігівщині

Створення найбільшого зображення карти України зафіксували в останній день весни в Холмах на Чернігівщині. Панно розміром 5 на 2 метри виготовляли школярі Холминської школи під керівництвом місцевої майстрині Ірини Деньгуб, повідомляє Future.cn.ua.

after (3 of 86)

Для виготовлення такого незвичного малюнку знадобилося понад 9000 кришечок. Збирали їх звідусіль, навіть з інших міст надсилали. «Кришечки збирали всією громадою. Їх навіть пересилали нам волонтери з Яготина. Ці кришечки чистили, мили, стирали логотипи», —розповідав директор Холминської ЗОШ Олександр Шевчик.

Втілити такий незвичний задум вдалося завдяки грантовій допомозі від благодійного фонду «Майбутнє Чернігівщини». Завдяки гранту був реалізований екологічний проект «Крок у шкільне життя без сміття», однією з ініціатив котрого й стало створення масштабної картини з пластикових кришечок. Це стало чудовим прикладом повторного використання пластику.

Після створення панно у директора освітнього закладу виникла ідея подати заявку до Книги рекордів України. Вона була схвалена, а зафіксувати рекорд знову допоміг благодійний фонд «Майбутнє Чернігівщини»: він взяв на себе фінансові витрати, необхідні для приїзду комісії та фіксації рекорду. Тож Холмам пощастило двічі і в цьому велика заслуга активних жителів, невгамовних дітей та педагогів, що своїми справами розвивають рідне село.

Сертифікат, в якому зазначено «РЕКОРД. Зображення карти України з найбільшої кількості пластикових кришечок» був переданий представницею Книги рекордів України Анною Вєтровою автору картини Ірині Деньгуб. Цей день в Холмах став справжнім святом. Був влаштований святковий концерт та навіть ярмарок.

Рекордна карта стала окрасою місцевої музичної школи.  Хочете побачити рекордне панно? Їдьте в Холми – подорожуйте Чернігівщиною!