Почався набір учасників на сесію Єврошколи в Маріуполі

8553468809_e931227542_k

24-27 травня 2017 року в Маріуполі відбудеться 19-та сесія EUStudy Days in Ukraine (Єврошкола). Участь в ній можуть взяти кращі студенти з усіх куточків України.

Організаторами заходу виступає представництво Європейського Союзу в Україні та Український освітнім центром реформ.

Єврошкола дає унікальні знання від знання від найкращих лекторів та можливість спілкування з представниками інституцій Євросоюзу та науковцями, дозволяє детально розібратися в особливостях співпраці ЄС та України в таких питаннях, як політика, економіка, енергетика, візові питання, освіта та права людини. А ще учасники сесії долучаються до мережі активної молоді, з метою обміну досвідом та впровадження спільних ініціатив у майбутньому.

Участь в сесії можуть взяти студенти останніх курсів та випускники ВНЗ України, що закінчили навчальний заклад не пізніше трьох років тому.

Пріоритет буде надаватися студентам та випускникам за наступними спеціальностями: міжнародні відносини, європейські студії, право, політологія, економіка, фінанси, бізнес, соціологія, журналістика, історія, культурологія, філософія та філологія.

Бажаючим взяти участь в сесії необхідно заповнити заявку до 4 травня 2017 року.

За трьома критеріями (освітній рівень студента чи випускника, представлення максимально можливої кількості регіонів, володіння англійською мовою) буде відібрано 40 учасників, які й візьмуть участь в EUStudy Days in Ukraine.

Участь в проекті безкоштовна. На час сесії організатори оплачують проїзд, проживання та харчування учасників з інших міст.

Детальнішу інформацію щодо участі в сесії можна переглянути за посиланням: Prostir.ua.