Пенсіонер з Корюківки «заправляє» мерседес дровами

Stack of wood. Juniper. Can be used for background.

Про Миколу Наумчика з Корюківки слава розійшлася по всій країні – писали про нього в газетах та на сайтах, знімали в новинах. А все через те, що майстер переобладнав свій старенький мерседес так, що їздить він не на бензині, а на дровах, повідомляє ТСН.

Апарат, що вмонтований в багажник, спалюючи дерев’яні цурки, добуває газ. На ньому і їздить авто. Винахідник вирахував, що 3 кг дров заміняє 1 літр пального. В піч влазить 3 відра дубових обрізок – цього вистачає на 60 км дороги. Після цього, підкинувши в піч дров, можна їхати далі. Розказує, що давно перестав слідкувати за цінами на пальне, а машину «заправляє» відходами з лісопилки.

авто2

Микола Наумчик з дружиною

авто

Майстер «заправляє» авто

Створити таку чудо-піч вдалося не з першого разу. Кілька місяців довелося переробляти та вдосконалювати. «Перший раз проїхав від гаража до порога, другого разу – від гаража до воріт, а на третій раз сказав дружині – поїдемо кататися», — розповідає Микола Наумчик. Зате тепер возить молоду дружину, що менша за нього на 19 років, з вітерцем – седан розвиває швидкість до 70-80 км/год.

Зупинятися на досягнутому чоловік не збирається, каже, що задумів вистачить на 3 життя. Та в найближчих планах вдосконалити свій винахід так, щоб розігнати машину до швидкості в 100 чи й більше км/год.