«Нобелівська премія для вчителів» уже в Україні

premiya

Підписанти Меморандуму від України

Можливість проведення міжнародного конкурсу Global Teacher Prize з’явилася і в Україні. Напередодні у Дубаї представниками з України був підписаний меморандум, що дозволяє проведення конкурсу, інформує Studway.com.ua.

За словами Зої Литвин, однієї з учасниць цієї грандіозної події,  український аналог «Нобелівської премії для вчителів» – чудова можливість для наших педагогів стати частиною  міжнародної спільноти освітян та популяризувати цю надзвичайну професію.

Щорічна премія Global Teacher Prize в розмірі 1 млн дол. вручається фондом Varkey GEMS Foundation найвидатнішому вчителю у світі. Цей педагог  має передові погляди, уважний до дітей, знає їх потреби та надихає дітлахів і всіх оточуючих людей, до дій та самовдосконалення.

З усіх заявок компетентне журі визначають 50 кращих. А уже з них обирається 10 фіналістів, котрі й беруть участь в міжнародній конференції в Дубаї.

Участь в конкурсі можуть брати викладачі та особи, що надають освітню підтримку учням у віці від 5 до 18 років у шкільному закладі. Право на участь також мають вчителі з частковою зайнятістю і викладачі онлайн-курсів.

Для участі в Конкурсі необхідно заповнити анкету та виконати інструкції на веб-сайті globalteacherprize.org.

Заявки приймаються з липня по жовтень.