На грант від БФ «Майбутнє Чернігівщини» обладнали кабінет логопеда в Коропській ОТГ

DIGITAL CAMERA

Кабінет логопеда відкрили в Коропській громаді. Спеціаліст постійно працює в Коропі в дитячому садочку «Дзвіночок». Однак, займається фахівець не тільки з дітками, що відвідують цей заклад. Заняття відкриті для всіх малих жителів громади. Більше того, логопед двічі на місяць виїжджатиме до сіл громади, де проводитиме заняття з дітьми. Вже готується графік виїздів спеціаліста, повідомляє Future.cn.ua.

Логопеда, який би постійно працював з дітьми, в Коропі донедавна не було.  Однак, завдяки об’єднанню зусиль місцевої влади, громадських активістів та благодійного фонду «Майбутнє Чернігівщини»,тепер він тут працює. Кошти на відкриття ставки та оплати праці логопеда виділили з бюджету громади. Благодійний фонд надав грант, який використали для обладнання кабінету спеціальними дитячими меблями, дзеркалами та дидактичними матеріалами.

«Кабінет сонячний, просторий, з новим обладнанням. У ньому є все для розвитку мовленнєвої та пізнавальної сфери дітей, — зазначила представниця фонду Ірина Решетняк. — Столики можна розміщувати як по колу, так і окремо. Це зручно і для індивідуальної,і для групової роботи. Індивідуальні дзеркальця, яскраві навчальні матеріали дозволять проводити заняття цікаво і результативно».

Поки діти освоюватися в новому кабінеті, представники міської влади висловили надію на співпрацю з фондом і в майбутньому.

Читайте також: Знайомтеся зі спеціалістом по залученню грантів в Коропській ОТГ 

Довідково. У конкурсі грантів від БФ «Майбутнє Чернігівщини» перемогу здобули три проекти з Коропщини. Конкурсу передував освітній форум, в рамках котрого всі бажаючі могли повчитися писати грантові проекти у кращих тренерів України.

DIGITAL CAMERA

DIGITAL CAMERA

DIGITAL CAMERA

DIGITAL CAMERA

DIGITAL CAMERA

DIGITAL CAMERA

DIGITAL CAMERA