На Чернігівщині стало на 12 дипломованих журналістів більше

2017_12_22_vipusk_smz_2_(29)

Випускників та випускниць чернігівської «Школи молодого журналіста» сьогодні, 22 грудня, нагородили сертифікатами про успішне закінчення курсу.

Проект тривав майже рік, протягом якого досвідчені журналісти, держслужбовці та інші спеціалісти провели для слухачів 13 тренінгів та лекцій.  Також для них було організовано 4 поїздки.

На початку проекту до навчання долучились близько 20-ти бажаючих опанувати журналістське ремесло. Однак до фінішу та диплому дісталось дванадцятеро.

Політтехнолог та співзасновник фонду «Майбутнє Чернігівщини», що надавав фінансову підтримку проекту, Андрій Прокопенко привітав випускників із закінченням школи:

«Хочу сказати, що дуже радий вас бачити та вітати. Взагалі відчуття від проекту дуже приємні, навіть трошки жаль, що все закінчується. Але я впевнений, що проект буде продовжений і на нас чекають нові семінари, нове навчання. На такі відкриті заходи будемо запрошувати не тільки нових учасників школи, але і її випускників. Є надія, що даний проект створюватиме спільноту молодих журналістів, які будуть спілкуватися та обмінюватися досвідом одне з одним», — зазначив він.

2017_12_22_vipusk_smz_2_(11)

Своїми спогадами про проект поділились і його учасники. Зокрема, Надія Мишко-Куліш розповіла про враження від лекцій та завдань:

«У стислий термін з нами поділилися найголовнішими журналістськими секретами. І я думаю, що тут кожен з нас говорив більше, ніж на лекціях в університеті. Бо з нами спілкувались професіонали журналістики, а тому і лекції, і практичні завдання були дуже корисні. Мені дуже запам’ятався тренінг від Андрія Прокопенка, після якого ми отримали найцікавіше домашнє завдання. Фактично за декілька днів нам потрібно було розробити приклад рекламної кампанії» — розповіла вона.

2017_12_22_vipusk_smz_2_(31)

Цікаво, що хтось з випускників вже на момент початку курсу мав досвід роботи у ЗМІ, хтось – навпаки, вперше потрапив туди вже під час навчання.

А дехто навіть встиг заснувати власний інтернет-портал. Про це розповіла молода журналістка Віра Курико:

«Насправді дуже класно, що наше навчання тривало майже рік. Тому що за рік можна відслідкувати, скільки ти встиг зробити. Наприклад, поки тривала школа, ми з Дариною (іншою учасницею проекту) зібралися, подумали, і відкрили наш маленький портал Initia. Це маленький журнальчик про наше місто. Поки в нас не все виходить так, як ми хотіли, але ми розвиваємось і сподіваємось, що у новому році  все буде ще краще. Через школу ми консультувались щодо нашого проекту з фахівцями, які перед нами виступали. Тому я задоволена тим, що взяла участь у цьому проекті».

2017_12_22_vipusk_smz_2_(35)

Нагадаємо, чернігівська «Школа молодого журналіста» вже вдруге  підготувала випуск молодих майстрів пера.

Проект реалізовано Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА за допомоги Асоціації регіональних ЗМІ, Національної спілки журналістів України та за фінансової підтримки благодійного фонду «Майбутнє Чернігівщини».

2017_12_22_vipusk_smz_2_(23)