Конкурси по розвитку культурного середовища та підвищення громадської активності – від молоді для молоді

молодь

Пропонуємо ознайомитися з відразу двома конкурсами, цільова аудиторія яких люди різного віку. Один має на мети активізувати молодіжний рух в країні а інший – доступ до розмаїття форм культурного самовираження.

  1. Конкурс малих грантів для молоді від ЮНІСЕФ і ГО «Фонд розвитку громади»

Для активізації та заохочення громадської активності молоді Громадська організація «Фонд розвитку громади» оголошує конкурс малих грантів від Міжнародного дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Дедлайн подачі заявок – 14 квітня 2017 р.

У програмі малих грантів можуть взяти участь як зареєстровані молодіжні громадські організації та об’єднання, так і ініціативні групи.

Програма передбачає виділення коштів в сумі 15 тис. грн. на проекти по реалізації молодіжних ініціатив, що передбачають розвиток творчого потенціалу, залучення до моральних і культурних цінностей, розвиток масового спорту серед молоді, збереження природи та екологічне виховання, розвиток волонтерського руху серед молоді та інші види діяльності, що підвищують громадську активність молоді у вирішенні суспільних і молодіжних проблем.

Участь в конкурсі можуть взяти зареєстровані громадські об’єднання чи ініціативні групи. Для цього необхідно заповнити заявку .

Загальний бюджет другого етапу конкурсу – 175000 грн.

Організатор звертають увагу, що чекають на проектні заявки не ДЛЯ молоді, а ВІД молоді!

Більше інформації тут.

  1. Міжнародний фонд культурного розмаїття оголошує конкурс проектів на отримання фінансової допомоги

Ця програма має набагато більше фінансове забезпечення, ніж попередній конкурс, але передбачає більше зусиль в її реалізації.

Міжнародний фонд культурного розмаїття (МФКР), оголошує конкурс проектів на отримання фінансової допомоги. Проекти, які отримують підтримку МФКР, охоплюють широкий спектр діяльності – від інституційного розвитку та культурного мапування до політики аналізу та розвитку, а також підтримки підприємницької діяльності та консолідації культурних індустрій.

Дедлайн подачі заявок – 15 квітня 2017 року.

Гранична сума фінансування проекту  — 100 тис. дол..

Тематика проектів має стосуватися:

— введення і/або розробки політики і стратегій, які безпосередньо впливають на створення, виробництво, поширення та доступ до розмаїття форм культурного самовираження, у тому числі культурних товарів, послуг і заходів;

— зміцнення відповідних інституційних інфраструктур, включаючи професійні потужності і організаційну структуру, які є необхідними для підтримки місцевих і регіональних культурних індустрій та ринків у країні.

Подання заявок на отримання фінансування та конкурсний відбір проходить у кілька етапів.

Більше інформації щодо умов участі та вимог до заявників тут.