Ігрова кімната в Сосницькій гімназії створена на грант від благодійного фонду

IMG_1436Уже близько місяця в Сосницькій гімназії функціонує ігрова кімната для учнів молодших класів. Створена вона була на грант від благодійного фонду «Майбутнє Чернігівщини».

Грантовий проект, що передбачав створення подібної ігрової, на конкурс, організований фондом, подав батько учениці гімназії. Тоді своє рішення він пояснював бажанням продовжити дитинство маленьких учнів та дати їм змогу цікаво і з користю проводити час, а не «сидіти» в планшетах та інших гаджетах. Тож батьки можуть бути спокійні за якісне наповнення вільного часу дітей.

Школярики теж надзвичайно раді такій альтернативі. Всі іграшки нові, закуплені у місцевого підприємця, мають сертифікати, що підтверджують їх якість та екологічність. Всі іграшки мають розвиваючі функції та сприяють формуванню у дітей ініціативності, ерудиції, згуртованості, що позитивно відображається як на навчанні, так і становленні особистості.

Попереду втілення ще двох проектів, що виграли ранти від благодійного фонду «Майбутнє Чернігівщині». Представники фонду щиро раді співпраці з сосничанами та активності місцевих жителів.

IMG_1454

IMG_1437

IMG_1435

IMG_1432

IMG_1430

IMG_1428

IMG_1425

IMG_1415