Ігрова кімната в школі – одна з умов розвитку, а не забаганка

IMG_1118Йдучи до школи в 6 років, діти змінюють діяльність з ігрової на навчальну. На жаль, цей перехід часто буває різким та некомфортним, адже в молодшому шкільному віці саме грає залишається провідною діяльністю. Граючи, діти пізнають світ, навчаються та соціалізуються.

Ігрова кімната в школі – не забаганка, а необхідна умова розвитку малого школяра, що забезпечує цікаве, творче та змістовне пізнання дитиною світу. Але організувати змістовне дозвілля для пом’якшення адаптаційного періоду дітям в школі не так просто. Наприклад, в Сосницькій гімназії через недостатнє фінансування освітнього закладу його керівництво не може втілити цю ідею.

Тому Валентин Чепіга, батько однієї зі школярок, написав відповідний проект та переміг з ним на грантовому конкурсі від благодійного фонду «Майбутнє Чернігівщини».

Тепер завдяки підтримці фонду у гімназії молодші школярі розвиватимуть свої природні задатки та здібності через гру. Ігрова кімната дасть їм можливість не тільки вступати у вільні контакти з друзями та спілкуватись з учителем у невимушеній формі, а й комфортно адаптуватися до умов шкільного середовища.

Валентин Чепіга

Валентин Чепіга

Валентин Чепіга дуже радіє підтримці його ідеї: «З переходом до школи час ігор не закінчується. Ми хочемо, щоб наші діти не «сиділи» в планшетах чи телефонах, а, граючись звичайними для їх віку іграшками,  розвиватися фізично, вдосконалювали пам’ять, логіку», — розповів він.

IMG_1111 IMG_1112

На фото — кабінет, в котрому скоро буде обладнана ігрова кімната – нові іграшки вже замовлені, а діти, батьки і вчителі в очікуванні.

Завдяки благодійному фонду «Майбутнє Чернігівщини» та небайдужості батьків юні гімназисти зможуть займатися в новій ігровій кімнаті, а дорослі побачили, як ідею можна втілити в життя, займаючись проектною роботою.

Нагадаємо, три проекти на Сосниччині отримали гранти від благодійного фонду «Майбутнє Чернігівщини».

Читайте також

Результати роботи над грантовим фільмом: досвід юних городнянців

Грант для повноцінного розвитку дітей Коропщини

Педагог завдяки гранту створює навчальний кабінет

«Welcome to Semenivka» або «Майбутнє Чернігівщини» відкриває Семенівщину

Як написати грантовий проект – поради Лілії Атнажевої