Грантовий проект в Городні отримав продовження

6

У Городні активно почали впроваджувати грантові проекти. Почата благодійним фондом «Майбутнє Чернігівщини» робота знайшла відгук серед жителів та підштовхнула їх до активних дій. А грантовий проект Світлани Семенової, вчителя історії Городнянської районної гімназії, підтримали та продовжили батьки учнів.

Досі на уроках діти вивчали історію за старими картами, ще радянськими. Зараз ці карти втратили актуальність, а поглибити знання учнів з такого предмета, як історія, без наочних матеріалів неможливо.  Це впливає на якість знань учнів та їх підготовку до ЗНО, вважає педагог.

Вирішення проблеми допоміг знайти благодійний фонд «Майбутнє Чернігівщини», який оголосив конкурс грантів на Городнянщині. Проект, написаний Світланою Семеновою, став одним з трьох переможців. Її мрія – створити комфортні умови для здобуття учнями необхідних знань та оновити кабінет історії, стала дійсністю.

Завдяки гранту в гімназії з’явилися нові карти, стенди та наочні матеріали з історії України, а ще – нова крейдо-магнітна дошка. «Вони будуть постійно використовуватися учнями та педагогами гімназії на уроках, виховних годинах, в роботі гуртків для здобуття необхідних знань, формування історичного мислення, виховання активної громадянської позиції, почуття патріотизму та національної гідності», — зазначала вчитель.

7

Світлана Семенова, вчитель історії Городнянської районної гімназії

Батьки, побачивши які гарні наочні стенди та дошка з’явилися в класі, де навчаються їх діти, були раді такій «обнові» для школи. Але їх турбувало інше – хорошого ремонту в класі не було вже давно. Контраст з новими придбаннями був дуже помітний.  «Коли відкрили стенди, і вчителі, і батьки охнули – таку красу та на такі шпалери», — згадує Тетяна Висоцька, представниця благодійного фонду «Майбутнє Чернігівщини» в Городні. Тоді ж батьки і вирішили зробити ремонт в кабінеті.

Наразі він в самому розпалі – дерев’яні панелі були встановлені за рахунок відділу освіти Городнянської міськради, а шпалери, лак та фарбу допомогла придбати Рада школи та батьківський комітет. Зараз роботи вже ведуться, але ті, котрі не заважають дітям в навчальному процесі. Закінчиться оновлення кабінету на канікулах і вже в новому навчальному семестрі школярі займатимуться в відремонтованому класі з новими картами та стендами.

img_20161226_145123 img_20161226_145215

img_20161226_145158

Та на цьому викладач зупинятися не збирається. У планах — обладнати аудиторію мультимедійною дошкою, проектором та ноутбуком. Це дозволить перетворити звичайний клас в навчальний кабінет майбутнього. З таким ентузіазмом та підтримкою – це реально.

Декілька днів тому ми писали про грант для встановлення спортивного майданчика.