Гранти допомагають здійснити мрії. Як саме, знають в Городні

Місто Городня на Чернігівщині віднедавна може похвалитися появою документального фільму про своє минуле.

Три місяці гуртківці Городнянської Станції юних техніків, з допомогою викладачів, істориків та працівників музею вивчали архіви, займалися зйомками та монтажем. Разом їм вдалося створити документальний фільм, який вже охрестили візитівкою міста.

Реалізація ідеї створення фільму стала можливою завдяки гранту від благодійного фонду «Майбутнє Чернігівщини». Тепер жителі і гості Городні зможуть дізнатися невідомі факти з історії міста. Фільм невдовзі з’явиться у вільному доступі в мережі Інтернет.

Ще один проект був втілений в Городнянській гімназії. Завдяки гранту від благодійного фонду «Майбутнє Чернігівщини» школярі мають змогу покращити свої знання з історії та значно краще підготуватися до ЗНО. Адже в кабінеті з’явилася нова п’ятисекціна дошка, сучасні наочні матеріали, стенди та карти.

Школярі в захваті від змін, і навіть на перервах вивчають нові карти, адже досі на уроках користувалися старими, ще радянськими.

На досягнутому автори проектів зупинятися не збираються. В планах вчителя історії Світлани Семенової – облаштування кабінету мультимедійними пристроями. А директор Станції юних техніків Ігор Паначевич анонсував створення ще одного фільму – про сучасну Городню. Без сумніву – реалізація цих задумів не забариться!