Грант для повноцінного розвитку дітей Коропщини

trejtyak-alla

Проблема мовленнєвих вад у дітей збільшується. Батьки все частіше скаржаться, що через дефекти мовлення дитина не хоче брати участь у святах, бо там треба розказувати віршики, чи з неї сміються в школі, — розказала завідуюча Коропським ДНЗ «Дзвіночок» Трейтяк Алла .

Сьогодні на Коропщині, що в Чернігівській області, близько 300 дітей дошкільного віку потребують допомоги в коригуванні мовлення. Донедавна тут не було логопеда для індивідуальної роботи з дітьми. Зараз, завдяки старанням всієї громади, спеціаліст в Коропі вже працює. Він займається не лише з дітками селища, а й з малюками зі всієї округи. Та виникла інша проблема – кабінет логопеда залишається неоснащеним ні спеціальними меблями, ні  дидактичними матеріалами. А саме це обладнання дозволяє максимально ефективно виконувати вправи та розвивати мовленнєвий апарат.

 Саме тому Трейтяк Алла вирішила взяти участь в конкурсі грантів від благодійного фонду «Майбутнє Чернігівщини». Її проект отримав одноголосну підтримку. Вже зараз на кошти гранту замовлені спеціалізовані меблі з дзеркалами та дидактичні матеріали, котрі використовуватиме логопед на заняттях з дітьми.

В приміщенні закінчується ремонт, і скоро тут зявляться спеціалізовані дитячі меблі з зеркалами, а ще — нові дидактичні матеріали

Поки в приміщенні, де діти вчитимуться правильній вимові, ведеться ремонт, тож заняття ведуться в тимчасовій аудиторії. Та вже скоро підопічні молодого фахівця займатимуться в новій, світлій та обладнаній кімнаті.

Та це не єдиний позитивний досвід грантової роботи в Коропській громаді, що на Чернігівщині. Окрім проекту по оснащенню логопедичного кабінету, ще два починання отримали гранти від благодійного фонду «Майбутнє Чернігівщини». Які – невдовзі дізнаємося.