Більшість громад України визначилася з переліком госпітальних округів

5603a29451ab2

Більшість областей України визначилася з переліком госпітальних округів, створення яких розраховане на впорядковування мережі медзакладів та їх оптимізацію, пише Децентралізація Влади.

Так, в залежності від кількості населення кожна область отримає певну кількість госпітальних округів. Наприклад, в Київській області за повідомленням місцевої влади планують створити  чотири госпітальні округи з центрами у Білій Церкві, Боярці, Вишгороді та Броварах.

При цьому окремий статус передбачено для міста Славутича, оскільки його територіальна віддаленість не дає змоги приєднати населений пункт до жодного з планованих округів. В  Вінницькій  області планують створити три госпітальні округи, у Дніпропетровській  п’ять і так далі.

Як ми вже повідомляли раніше, у Чернігівській облдержадміністрації розраховують на створення семи округів.

Ці структурні реформи планується здійснювати на базі наявної мережі медзакладів.

Як відомо, у 2016 році Кабінет Міністрів України затвердив постанову про порядок створення госпітальних округів. У грудні 19 областей, які представили проекти госпітальних округів, підтвердили свою відповідність затвердженій методиці їх формування.

Проекти ще семи областей, зокрема Львівської, Одеської, Закарпатської, Черкаської, Івано-Франківської, Донецької та Луганської, було відправлено на доопрацювання.