Автори з Новгород-Сіверщини скоро отримають гранти

12325_800x600_bazarnaja-ploshady-novgorod-siverskii

Уже 24 листопада в Новгород-Сіверському буде визначено переможців Конкурсу грантів від благодійного фонду «Майбутнє Чернігівщини».

Всього на конкурс автори подали аж 14-ть проектів. Мета кожного з яких – зробити життя містян Новгород-Сіверська комфортнішим. Більшість пропозицій стосуються сфери охорони здоров’я, підвищення рівня освіти в районі та благоустрою. Жителі Новгород-Сіверського району мали змогу підтримати кращі проекти своїх земляків, віддавши за них свій голос.

Тож, участь в конкурсі беруть наступні проекти:

 • «Від здорової рослинки до здорової дитинки». Закладка молодого саду для забезпечення в майбутньому повноцінного вітамінізованого харчування вихованців дошкільного навчального закладу «Дзвіночок».
 • «Облаштування внутрішнього туалету у Новгород-Сіверській міській бібліотеці».
 • «Підвищення конкурентної спроможності випускників Новгород-Сіверського медичного училища на ринку медичних послуг». Модернізація навчального кабінету медучилища.
 • «Реконструкція знаку учасникам Революції Гідності та антитерористичної операції на сході України».
 • «Кімната релаксації». Створення та оснащення в Печенюгівському НВК сенсорної кімнати для психологічного та емоційного розвантаження дітей.
 • «Створення меморіального об’єкта на місці садиби Д. Я. Самоквасова». Проект покликаний збільшити туристичну привабливість села Стахорщина та Новгород-Сіверського району в цілому.
 • «Будьмо радісні й здорові, спритні, дужі та бадьорі». Проект включає оновлення та поповнення спортивної бази дитячого садочка «8 Березня», забезпечення взаємодії з медичними закладами міста щодо зміцнення здоров’я вихованців.
 • «Чиста лікарня безпечна для пацієнта». Придбання професійного обладнання для прибирання з метою забезпечення комфортних умов перебування в райлікарні.
 • «Спорт – територія успіху». Проведення в Новгород-Сіверській гімназії №1 ім. Б. Майстренка освітніх, культурних, ігрових, спортивних заходів у рамках молодіжного фестивалю.
 • «Читай українське, читай українською, будь українцем». Придбання для Новгород-Сіверської централізованої бібліотеки сучасної української літератури для дорослих і дітей.
 • «Дорогою світла, дорогою добра». Проект покликаний залучити до театральної діяльності вихованців Новгород-Сіверської державної гімназії ім. К.Ушинського, які опинилися в скрутних життєвих умовах.
 • «Безпека пацієнта – безпека медичного працівника – безпека держави». Покращення якості медичних послуг шляхом придбання необхідного обладнання в районний центр медико-санітарної допомоги.
 • «Природа крізь призму нашої теплиці». Практичне впровадження екологічної освіти, науково-експериментальних навичок шляхом пошуково-дослідницької роботи з тепличними рослинами на базі Новгород-Сіверського районного будинку дитячої та юнацької творчості.
 • «Сторінками рідного краю». Проведення екскурсій для сільських дітей з соціально незахищених та вразливих верств району до історичних та природних пам’яток Чернігівської області.

Найбільшу підтримку жителів району отримали 3-ри пропозиції: «Чиста лікарня безпечна для пацієнта», «Сторінками рідного краю» та«Читай українське, читай українською, будь українцем».

Автори, чиї пропозиції отримали меншу підтримку громади, також мають значні шанси на перемогу, адже голосування не дає гарантованої переваги. Вирішальну роль при обранні переможців грає рішення Конкурсної комісії, котра враховує симпатії населення до тих чи інших проектів.

Найкращі проекти обиратиме комісія в складі представників громади Новгород-Сіверського району. Комісія визначить трійку переможців, котрі й отримають фінансову підтримку благодійного фонду «Майбутнє Чернігівщини» для реалізації поданих проектів.

Бажаємо всім авторам перемоги!

Нагадуємо, раніше три гранти отримали жителі Семенівського району.

Залиште коментар