Українські міста можуть облаштувати громадський простір на кошти гранту

майстерня

Платформа для співпраці громадських активістів, культурних діячів, митців та влади все частіше стає актуальною в сучасному великому місті. В створенні такого осередку може допомогти проект «Майстерня міста 2017».

Саме в рамках цього проекту стартував конкурс «Облаштування, використання і розвиток громадських просторів», в котрому можуть взяти участь українські міста, для яких ця тема є актуальною.

В результаті відбору три міста отримають грант в сумі до 2 тисяч євро кожне. Додатково організатори забезпечують консультативний супровід.

Дедлайн подачі заявок — 9 квітня 2017 р.

Для участі слід заповнити аплікаційну форму

«Майстерня міста» — це урбаністично-культурний проект, що вже 5 років діє в Україні. Початок був покладений зі впровадження ініціативи проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова». За цей час було втілено немало проектів. За цей час «Майстернею міст» зацікавились і в інших куточках країни. Саме задля підтримку цього інтересу проект «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» оголошив конкурс “Майстерня міста 2017. Облаштування, використання і розвиток громадських просторів”.майстерня2

Довідка: Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує Уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрямами співпраці Німеччини з Україною є: демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика та сталий економічний розвиток. Окрім пріоритетних напрямів німецька співпраця охоплює, зокрема, підтримку подолання кризових ситуацій на сході України, а також співробітництво у сфері запобігання ВІЛ/СНІД.

За матеріалами ГУРТу.