25 тис грн для громадських організацій Чернігівщини. Конкурс від ОДА

b4c1712b38cfa0fb8c777c01ac30cdafЧернігівської ОДА оголосила старт конкурсу проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства (ІГС), у рамках обласної Програми «Чернігівська громада». Фінансування здійснюється за рахунок обласного бюджету у 2018 році.

Дедлайн подачі заявок для участі в конурсі – 21 квітня 2017 р.

Граничний обсяг фінансування за рахунок бюджетних коштів однієї програми (проекту, заходу), що подається для участі в конкурсі, становить 25 тисяч гривень.

Однак організатори зазначають, що за умовами конкурсу, за рахунок бюджетних коштів може бути профінансовано не більше 75% вартості проекту. 25% необхідного обсягу фінансування проекту (програми, заходу) мають бути забезпечені інститутом громадянського суспільства у вигляді матеріальних чи нематеріальних ресурсів, у тому числі: оплата вартості приміщення, техніки, обладнання, проїзду.

Попередній фонд передбачено в розмірі 350 тис грн., але остаточний бюджет стане відомо після затвердження обласного бюджету на 2018 рік.

Тематика проектів, що можуть подавати ІГС Чернігівщини, має бути спрямована на реалізацію наступних цілей та завдань:

  1. Вивчення громадської думки з питань оцінки діяльності органів влади та місцевого самоврядування.
  2. Організація процесу інформування жителів області щодо здійснення реформ.
  3. Організація навчальних форумів, семінарів, лекцій, для громадських рад при районних державних адміністраціях, виконавчих комітетах міських рад та їх структурних підрозділах.
  4. Забезпечення захисту інформаційного простору Чернігівської області.
  5. Проведення інформаційних кампаній, спрямованих на розвиток патріотичного і волонтерського рухів на території області, а також заходів, що пропагують ідею єдності та цілісності країни.
  6. Організація заходів гуманітарної політики та політики національної пам’яті щодо відзначення видатних подій, вшанування відомих діячів та історичних постатей, які зробили вагомий внесок в історію країни та області.
  7. Популяризація літератури та читання, гуманітарної ролі книги.

Подавати проекти на конкурс можуть організації, що функціонують не менше двох років.

Пакет документів, необхідний для участі в конкурсі, слід передати до 21.04.2017 за адресою: 14000, м. Чернігів, Шевченка, 7, каб. 2, Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації. Графік роботи департаменту: понеділок – п’ятниця, з 8:00 год. до 17:00 год., перерва з 13:00 год. до 14:00 год.

Детальнішу інформацію щодо умов конкурсу, необхідної документації та етапів реалізації проектів читайте за посиланням http://cg.gov.ua/index.php?id=20622&tp=1 або дізнавайтеся за тел. (0462) 67-86-94 та ел.адресою  legeyda040477@gmail.com .